2021-10-01

Administracijos vadovo pranešimas

Laba diena gerbiamieji Nemokumo administratorių rūmų nariai,

kaip Jums yra žinoma iš siųstos informacijos, po įvykusio 2021 m. rugsėjo 28 d. visuotinio narių susirinkimo, susirinkimo nutarimu, iš esmės atstatyta situacija buvusio prezidiumo ir administracijos vadovo atžvilgiu, kuri buvo iki 2020 m. rugsėjo 4 d. visuotinio narių susirinkimo. Deja, tai nereiškia, kad viskas tuo baigėsi, ir judame pirmyn pagal Visuotinio susirinkimo sprendimus. Laukia dar svarbesnis įvykis - dar vienas visuotinis narių susirinkimas, kuris iš naujo turės spręsti pasitikėjimo Prezidiumu klausimus ir/ar rinkti naują Rūmų prezidiumą ir jo pirmininką. Tikimės, kad jis vyks sklandžiai ir konstruktyviai. Vėliau, sekantis žingsnis, manau bus ir mano, kaip vadovo, pasitikėjimo klausimas, bei galimai naujo administracijos vadovo rinkimai.

Noriu pasidžiaugti, kad Rūmų funkcionalumas yra pilnai atstatytas, prieigos prie visų registrų ir Banko sąskaitų yra aktyvios. Artimiausiu metu sutikrinsime nario mokesčio mokėjimus ir kelsime dar kartą neišspręstą, bet manau aktualų klausimą, dėl nemokančių ir/ar niekada nevykdžiusių veiklos nemokumo administratorių išbraukimo iš narių sąrašo. Tuo „išgryninsime“ esamą narių situaciją.

Šiuo metu jaučiama pakankamai įkaitusi atmosfera, todėl labai prašau VISŲ suprasti, kad vieša, dažnai nepasverta kritika - ne kelias spręsti tarpusavio nesutarimus, ir tai gali rimtai pakenkti tiek Rūmų, tiek pačių narių prestižui.

Labai kviečiu visus diskutuoti tarpusavyje ir elgtis pagal įstatus ir galiojantį Etikos kodeksą.

Labai linkiu visiems ramaus ir konstruktyvaus bendradarbiavimo.

Andrius Bielinis